Bakımlı

Makeup Revolution Flawless 3 Far Paleti

Mart 15, 2019 Ruhuna Renk Kat 0 Yorumlar


Hepinize merhaba güzeller!
Size geçenlerde olan Watsons indiriminden kaptığım bir güzelliği tanıtmak istedim. Kendisiyle ilk geldiği andan beri sevgi pıtırcığı olduk. Eminim sizinde sıkça adını duyduğunuz markalardan biridir.

Karşınızda Makeup Revolution London markası. Markanın far paletleri bu sıralar oldukça meşhur. Bende indirim kampanyasına denk gelip, hazırda elimde bulunan 3 far paletimi de tüketmişken alayım dedim.

Önceki kullandığım markalar, wet'n wild, city color ve golden rose olmuştu. Ve artık çok daha kaliteli bir far paleti almam gerektiğinin farkındaydım. Çünkü normalde bir far bir rimel ile göz makyajı yapıp, hafif bir görünüme sahip olmayı seviyorum. Yani sık kullanıyorum. (Her ne kadar tüm malzemeleri kullanıyor da olsam) Bu yüzden, bu palete şans vermek istedim. Hem kendimi de biraz göz makyajı konusunda geliştirsem fena olmazdı.Gördüğünüz gibi, birbirinden güzel 32 tona sahip bir palet Makeup Revolution Flawless 3 .  Genelde günlük makyaj için kullanılabilecek toprak ve bakır tonlarından oluşan bu doğal görünümlü far paleti, her anlamda kurtarıcınız olabilir.
Normal fiyatı yanlış hatırlamıyorsam; 90 tl iken ben 55'e alarak kendimce minimal bir mutluluk yaşadım. Kaliteli ve uzun süre giden bir malzeme olduğunda aldığım fiyatın da çok önemi kalmıyor aslında bende. Hani bakıp bakıp "değdi" diyebiliyorsunuz.

Sizlere swatch yaparak asıl tonlarını da göstermek isterdim, fakat bu konuda tam bir yeteneksizlik abidesiyim. Ama tonlar fotoğrafta gördüğünüz canlılığa sahip. Pigmentasyon yoğun, kalıcılığı uzun. Benim için tek avantajı biraz tozutması aslında. Çok olmasa da biraz bile olması üzüyor. Fakat diğer özelliklerine baktığımda mutlu mesut kullanabileceğimin taahhüdünü verebilirim.

Gölgeli, dumanlı göz makyajlarınızda olduğu gibi, sade bir renkle veya sırf aydınlatmak için bile kullanım sağlayabilirsiniz.
Çoğunluğu mat renklerden oluşması da benim için avantaj, ne yazık ki çok parıldayan farların görüntüsü beni rahatsız ediyor. Flawless 3 paletinde mat renklerle birlikte bulunan ışıltılı tonlar, hiç rahatsız etmeyen pırıltılara sahip. O açıdan da gözde hafif görünümü destekliyor.

En başta bulunan tonları özellikle aydınlatma kısımlarında kullanıyorum. Size de tavsiye ederim.
Eğer günlük makyaj da çarpıcı olmaktan çok duru bir görünüş arayışındaysanız, bu bebek tam size göre olabilir! Fakat indirim dönemlerini takip etmenizi öneririm. Fiyatları %50'ye varan bir düşüş gösteriyor. Hatta farklı bir marka değilse, Makeup Revolution markasında şu sıralar 1 alana 1 bedava kampanyası da olabilir. Biraz kurcalayın iyisi mi... :)

Aynı zamanda söylemeden geçemem, kendisinin içerisinde bir aynasının da bulunması harika olmuş. Keşke profesyonel bir paletken bir de fırça iliştirselermiş yanına. Neyse bende bulmuşken bulamayayım. :))

Benim yorumum bu şekildeydi, birbirinden farklı tonlara sahip far paletlerine de bakabilirsiniz. Umarım yazı da faydalı olur. Güzelliklerle dolu bir gün diliyorum!

👁️💋

0 yorum:

Sizin fikirlerinizi de merak ediyorum ^^ ❤