Bizden

Gelecek Vadediyoruz❣️

Ekim 11, 2017 Ruhuna Renk Kat 30 Yorumlar


Herkese Ekim ayından bol enerjili bir merhaba... :)
Yaklaşık iki hafta öncesinde şahane bir mail alarak yeniden kutlamalara başlamıştık, buralara yansıtmamız yeni oldu tabi. 🎈

İnternet dünyası çok farklı, her yeniliğe ayak uydurmak her gelişmeyi takip etmek lazım ki ne işimizi unutalım ne de unutulup gidelim. Biz 1 sene 5 aydır burada çok güzel anlara şahit oluyor ve sizlerle de bolca paylaşıyoruz. Sanıyoruz ki;  birinci senemiz bize uğurlu geldi, 2017 bize bir çok şansı da elinden tutarak getirdi. Önce yeni ismimiz, yeni tasarımımız, Hürriyet Yazarkafe kabulümüz, Google derken şimdiyse yine böyle güzel bir şans olan GVEB ile birlikteyiz. Aslında bu bizim için hepsinin üzerinde bir fırsat, çünkü liste içerisinde kaliteye ve etkileyiciliğe sahip bir çok blog ile ortak bir yerde bulunmak çok eşsiz bir duygu. Maili alır almaz, nasıl heyecanlandık, sevinçten ne yapacağımızı nasıl şaşırdık anlatabilir miyiz inanın bilemiyoruz.

Açıkçası önceleri içimizin giderek baktığı bir listeyken şimdi orada yer alıyoruz, onur ve gurur duyuyoruz. Ve bir kez daha "iyi ki!" diyoruz.Emin olun bu mecrada emeklerinizin karşılığını maddi veya manevi bir şekilde alıyorsunuz. İşin aslı, öyle yazmak için yazmak değil de; insanlarla bildiklerinizi paylaşmak, içinizdekileri doğru aktarmak için yazdığınızda, sonuç yerine amaca odaklandığınızda olmayacak hiç bir şey yok. Siz samimi olun, yazdıklarınız size ne kadar para kazandıracak hesabına düşmeyin, özgün olun, paylaşın ki gerisi gelsin. İnandıktan sonra her şey mümkün.

Bunca zamandır sizinle bir aile gibi olduk, yeri geliyor duygularınıza ortak oluyoruz, yeri geliyor dostlarla sohbet eder gibi muhabbet ediyoruz. Bu yüzden "Kübra yaptı, Nisa yaptı" değil de, "biz yaptık, okuyucularımız yaptı, hepimizin başarısı" demek daha güzel bizim için. Çünkü biliyoruz siz bizim yanımızda olmasaydınız, buralara kadar gelemezdik belki de.
Şimdi haydi birlikte gelecek vadetmemizi kutlayalım. 🎉

En başta evrengunlugu.net sahibi Evren Bey ile değerlendirme ekibinde yer alan özel jüriye sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Sizi yanıltmayacağımıza, her gün her an gelişeceğimize emin olabilirsiniz. Bir umut ışığı daha doğdu içimize sayenizde, var olun efenim. 😇🙏 Bu arada Evren Bey'in bloguna mutlaka göz atmalı özellikle de keyifli Youtube canlı yayın sohbetlerini izlemenizi tavsiye ediyoruz.

17 Kasım'da İstanbul Kadir Has Üniversitesi'nde gerçekleştirilecek 2017 Blog Yazarları Çalıştayı'na da bir aksiliğimiz çıkmazsa, Ruhunarenkkat ekibi olarak katılacağız. Detaylara yine bu linkten ulaşabilirsiniz. "İnterneti bloglar kurtaracak" sloganıyla hep iyiye, hep daha iyiye!

Dileriz ki biz bloggerlar olarak, medyanın her alanında daha çok ön plana çıkabilir, youtuber, vlogerlar ile aynı önemde yer alabilecek düzeyde oluruz.
Ruhunarenkkat'ın iki sahibesi olarak, bize bu fırsatı verdiğiniz ve yazmaya daha da teşvik ettiğiniz için çok teşekkürler!

30 yorum:

 1. Sizin adınıza çok mutlu oldum canım kızlarr! Hayırlı olsun, böyle güzel haberler katlanarak devam etsin umarım.. (kalp kalp) :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Canımız şefff seviyoruz seni çok teşekkür ederiz inşallahh :))

   Sil
 2. Tebrik ediyorum:) Yolunuz açık olsun, yeni renklerinizle devam edin... sevgiler:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok ama çoook teşekkür ederiz inşallah :) kocaman sevgiler :)

   Sil
 3. Tebrikler :) Yolunuz açık olsun

  YanıtlayınSil
 4. Tebrik ederim. Hayırlı olsun

  YanıtlayınSil
 5. Tebrikler canım. Hayırlı olsun:)

  YanıtlayınSil
 6. Tebrik ederim. Emeğinizin, zamanınızın karşılığını böyle güzel bir şekilde almanız çok güzel!O zaman daha nice yazılara diyelim :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ay inşallah inşallah diyelim bizde :) Çok teşekkür ederizzz, gerçekten böyle karşılık görmek şahane bir şey :)

   Sil
 7. Tebrikleeer ^-^ Yolunuz açık olsun :)

  YanıtlayınSil
 8. 'Ruhuna Renk Kat' zaten çok güzel bir profil adıydı. Ben de zaman zaman sizlerin bloğuma renk kattığınızı görmek isterim. Evren oğlum candır. Size başarılarınızın devamını diliyorum kızlarım.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ece ablamız çok teşekkür ederiz, bu güzel yorumunuz için ne kadar teşekkürler az kalsada iyiki varsınız var olun. Çok sağolun :) Yoğunluktan ne zamandır bakamıyorduk bloğuna ama mutlaka renklerimizle geleceğiz :)

   Sil
 9. heeey kutlarıım ne güzel habeer :)

  YanıtlayınSil
 10. Hayrli olsun canlarimmmmm 💕💕😘😘 ne güzel cok sevindim. Ben gelecek vaad etmiyormuşum ondan kabul edilmedim haha 😁 nasilda kendimle barişigim bak. Öpyorum kuzularim daha iyi yerlerde göreceğim sizi insallah :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. aaa ne demek kabul edilmedin sen bizim gönlümüzün vadedinisin hem :) çok teşekkür ederiz ablişkoo inşallah 💕💕

   Sil
 11. Arkadaşlar, yazınızı yoğunluktan yeni gördüm. Bu sebeple geç kalan yorumum için de özür dilerim. GVEB umarım motivasyonunuzu ve blog yazma azminizi artırır. Hep birlikte güzel işlere imza atmayı dilerim, sevgiler.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ne özrü Evren Bey estağfurullah. Umarız :) Bize bu fırsatı verdiğiniz ve GVEB listesine dahil ettiğiniz için çok teşekkürler. Bizim de en büyük dileğimiz bu, sevgiler bizden.. :)

   Sil
 12. Aramıza hoş geldiniz.Bu vesileyle sizleri, bloğunuzu tanımış oldum ☺

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederiz, böylece sizinle tanışma vesilemizde oldu var olun:)

   Sil
 13. Tebrikler yolunuz açık olsun :)

  YanıtlayınSil
 14. Tebrikler! Başarılarınızın artarak devamını dilerim.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederiz, inşallah hep birlikte nice başarılara 💕

   Sil
 15. Hayırlı olsun kızlar 😊 Tebrik ediyorum 👏Ruhlarımız renklendikçe sizlerin yolu herzaman açık olsun 🎈💖

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. yaa çok teşekkür ederizz 💕💕 Hep rengarenk olmamız dileğiylee🎈🎈

   Sil

Sizin fikirlerinizi de merak ediyorum ^^ ❤