Duyurular

Ruhuna Renk Kat 2 Yaşında🎈

Mayıs 13, 2018 Ruhuna Renk Kat 19 Comments


Çok şükür ki bu günü de gördük! 2 yaşındayııız! :) 
Nisa bu yazıda geçen yılda olduğu gibi bana eşlik edemiyor o yüzden benle idare ediceksiniz. :) Bu arada şunu da belirtmeliyim ki; ilk 9 Mayıs 2016'da başladık, yazıyı da tam o güne denk getirecektik fakat buralara çok yetişemiyoruz bu sıralar biliyorsunuz. :(

Sürekli hikayemizi anlatmak istemem artık ezberlediniz🙈, ama eğer ben hayatımda ki en doğru kararı hızlı bir şekilde almasaydım burada olamazdık işte bunu biliyorum. Bir anda "neden yapılmasın?" diye sorulmasa burada olamazdık. Boş konuşanlara inat etmeyip, hayallerimizi söndürenlere karşılık hırslanmasaydık burada kesinlikle olamazdık.
Bazen tek bir olay, tek bir kişi, tek bir söz hayatınızı değiştirebilir. Tek bir neden dünyayı bile değiştirebilir. Yeter ki o inanç olsun, değişim isteği olsun.

photo by: tumblr
Hayatınızı renklendirmek ruhunuza biraz renk katabilmek amacıyla başladı her cümle aslında, buraya "şu konuda bilgim var, bunu kesin yazayım" diye gelinmiş değildi yani.. Biraz dertleşmek, biraz içimdekileri birine dökebilmek, birine de sesimi duyurabilmekti. Belki dert ortağınız olmak, belki "aa sende mi, yalnız değilmişim" diyebilmekti istediğim. Hiçbir plan, hiçbir teferruat düşünmeden 9 Mayıs akşamı blogu açtığımı o kadar net hatırlıyorum ki. Hiçbir şeyden anlamadan, tema, kod, düzen, hatta yazı ekranı nasıl kullanılır bilmeden var olunuş hâlâ gözümün önünde. O an ki hissettiklerim, bir an bile heyecanını eksiltmeden içimde. Nisa'ya anlatmaya başlayışım ve o konuşmalarımız hep aklımda. 
Şimdi bunları yazarken bile o kadar net fark ediyorum ki, burası da benim sığınağımmış, evimmiş, motivasyon kaynağımmış. Bir insan bloguna girip yazı yazmaya başlayınca veya blogunda ki minicik bir şeyle bile tüm gün mutlu olabilir mi? Oluyormuş, olabilirmiş. Bunu da burada anladım. 

2 senedir tek bir pişmanlık vardır belki, o da buraya geç gelmekten.. Sizinle tanışmak, sizinle dost olmak duygusunu çok geç tatmaktan... Şimdi hepiniz o kadar kıymetlisiniz ki, yıllardır aynı sofrada oturup yemekler yiyip çaylar kahveler içmişiz gibi... 
Dilerim ki, bir 10 yılı da birlikte görürüz daimi olur blog dostluğumuz...
Burada kiminiz biz iki kızçeye abla, abi, kardeş oldunuz.. Desteğinizi, fikirlerinizi, güzel yürekliliğinizi bir an bile çekmediniz bizden, hep yanımızda oldunuz. Bugünlere gelebildiysek sayenizde aslında... Hepinize sonsuz teşekkürler... Var olun.

Yazıyı sonlandırmadan önce bendeniz Kübra'nızdan birkaç öneri de gelsin. Bir hayaliniz varsa, bir şeyler için adım atmak istiyorsanız, asla korkmayın! Cesaret en önemli şey. Ardından da yaptığınız her işe inanın, inanmak da başarmakla eş değer! Az önce tesadüfen denk geldiğim bir Henry Ford sözünü de sizinle paylaşmak çok istiyorum, bu yazının tema sözü olsun.

"Her şey size karşıymış gibi göründüğünde; uçağın rüzgarla değil, rüzgara karşı havalandığını hatırlayın."


Bu cümle bana olduğu gibi size de motivasyon olsun, rüzgarı arkanıza değil, karşınıza almaktan hiçbir zaman korkmayın.

O zaman küçük bir bebek gibi büyümeye, en güzel haberlerimizle burada olmaya, iç dökmecelere ve bildiklerimizi anlatmaya devam... Ruhunuza renk katmayı unutmadığınız için hepinize bir sürü iyi ki varsınız. 🎔🎔

Not: İlerleyen günlerde instagram ve blog da ortak bir mini sürpriz olabilir beklemede kalın. :)

19 yorum:

 1. Ne kadar güzel yazmışsın duygulandım.ya 😢😊dilerim daha nice nice yılların güzel ruhlara renk katman dileğiyle canım benim doğum günü kutu olsun ruhuna renkkatin iyi ki varsın sende canım benim sevgiler 🎂🎂🎂🎂🌸🌸🌸🌸🌸😊❤

  YanıtlaSil
 2. Nice yıllara.Doğum gününüz kutlu olsun.İyiki varsınız ruhumuza hakikaten renk katıyorsunuz.

  YanıtlaSil
 3. Nice ruhlara renk kattığınız yıllar olsun.:)

  YanıtlaSil
 4. Nice uzuun yılları olsun Ruhuna Renk Kat'ın ♥ 🌸😊

  YanıtlaSil
 5. Heyoo, nice 2 ler olsun o haldee!
  Ruhumuza hep renk katmaya, dertleşmeye, altın değerindeki önerilerine devam etsin bu miss blog.. <3 :))

  YanıtlaSil
 6. Demek ruhumuza renk katalı 2 koca yıl olmuş (:
  Daha nice senelere ulaşmanızı dilerim (:

  YanıtlaSil
 7. Sevdiğim, güzel enerjili bir site. Daha nice seneleri devirmeniz dileğimle.

  YanıtlaSil
 8. Blogunun doğum günü kutlu olsun o zaman. Umarım daha uzun yıllar aynı heyecanla yazmaya devam edersin :-)

  YanıtlaSil
 9. Merhabalar. Bloğuma bıraktığınız güzel yorum ile bende sizi keşfettim. Bundan sonra bende buralardayım. Ruhuna renk kat bloğunun inşallah daha nice senelerini görürsün. :)
  İyi bloglamalar...

  YanıtlaSil
 10. Okurken acayip duygulandım ki been. <3 İyi ki bu bloğu açmışsınız kuzum. Burası sayesinde tanıştık, çok güzel anılar biriktirdik ve biriktirmeye devam edeceğiz eminim. Ruhumuza renk katan yazıların hiç eksik olmasın inşallah :* <3

  YanıtlaSil
 11. Sen iyiki bu blogu açmışsın Kübom.İyiki tanısmışız💕İyiki karddoom,dostum olmuşsun.Tanıştığım ilk andan beri samimiyetine aşık olduğum hatun!Hep buralarda ol❤️Nice bloglu senelerin,senelerimiz olsun.Mahşerin 3 atlısı olarak daha yeni maceraya başladdık oggglummm kork bizden Yalovvvaaaaa gizem ben kübraa geliiiyiii!!!😂💁🏻‍♀️Kocama yazmadım la bu arada bu kadar aşk dolu kelimeler kıymetini bil!😂

  YanıtlaSil
 12. Bloğunuzun doğum günü kutlu mutlu olsun nice nice 2 yıllarınız olsun bu alemlerde :)

  YanıtlaSil
 13. Uzun yıllar yazalım, birbirimizi okuyalım inşllh. Benim bile kaç yıl oldu. zaman hızla geçiyor , zaman uçar yazı kalır demiş ya şair.

  YanıtlaSil
 14. Uzun yıllar daha coşku ile yazmanız dileğiyle
  Fatih KABACA | www.fatihkabaca.com

  YanıtlaSil
 15. Nice seneleriniz olsun ve bol yazıyla hep beraber olalım :)

  YanıtlaSil
 16. Başlamak için hiç bir an geç değildir... Yeter ki niyet,istek ve azim olsun..Aynı hevesle daha upuzunnnnn seneleri olsun Ruhuna Renk Kat'ın :)

  YanıtlaSil
 17. Başarılarınızın devamı dileği ile Nice yıllara :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı bekliyoruz