Hayat/Öneriler

Yazın Teması: Eğlen 🍉🐳

Eylül 14, 2017 Ruhuna Renk Kat 12 Comments


Sanırım her yüz kişiden ellisi sever yaz mevsimini. Kim sevmez ki zaten? Sıcacık misler gibi. Tatiller, denizler, güneşe doymalar, iliğine kemiğine kadar ısınmalar. Bakın yine tatilim geldi.🙈

Umuyoruz ki bu yaz sizler için şahane ötesi geçmiştir. Bol bol fotoğraflamış, bol bol anın tadını çıkarmışsınızdır diye düşünüyoruz.
Yaz mevsimi o kadar farklı ki; meyvesinden sebzesine, içeceklerinden tatlılarına her lezzetiyle, yeri gelip çok sıcaktan bunalmamızla yeri gelince buz gibi serinleme isteklerimizle tadı bambaşka. Ama her mevsimin tadı da farklı olduğundan sonbaharında gelişini özledik birazcık yalan yok.

Bu yazın temasını; sonsuz yaz olarak seçtik. Neden diyecek olursanız... Bu yaz neler yapmışız hem onlardan bahsedelim, hem sizinkileri dinleyelim, hem de epeydir mottolu önerili bir yazı yazmıyorduk öyle karşınıza çıkalım istedik.

Peki ya biz bu yaz neler yaptık?
Öncelikle blogdan başlayacak olursak, domainimizi aldık, ardından da bir adım atmışken devamı gelsin dedik tasarım molası verdik, yeni bir tasarım oluşturduk, geri döner dönmez de Yazar Kafe yazarı olarak ilk müjdemizi aldık, peşinden de Google bizim yüzümüzü güldürdü, şu an ise daha ileri hedeflerimizle yenilik düşüncelerindeyiz. Bakalım. :)

Meşhur Kübra ve Nisa buluşturması gerçekleştirip Büyükada'ya gittik, bir süre Nisa'mızın telefon sorunu sebebiyle bir süre iletişimimiz kesildi, onun dışında Kübra'nız olarak ben görev başındaydım. Benim için bu yaz bol gezip yeni yerler keşfetme, bol arkadaş ve bol iş üçlüsü arasında geçti. Gerçekten de üçünü bir arada o kadar eğlenerek yürüttüm ki. Yetenek keşfine bile çıktım kendimde daha doğrusu çevreden gelen önerilerle çıkarıldım, şimdi önümde bir kurs bir eğitim ve bolca iş olacak o yüzden boool enerji toplamam gerek. Nisa'nın geri dönüşünde ise; artık eğitimimiz için ilk adımı attık resmi olarak Marka İletişimi öğrencileriyiz, ileri ki hedefimiz ise önce meşhur bir buluşma daha gerçekleştirmek ve sonrasında da birlikte yüksek lisans yapmak. Birlikte okumayı özlemiş olabiliriz. Birbirimizi de özledik zaten. 🙈😢 Nisa'da az gezmedi he. Bir orda bir burda her yerdeydi anlayacağınız. Ee ben ona yok yere çekirkem demiyorum. 😁Onun da programında güzel bir kurs programı olacak. Bunlar dışında ise, çok fotoğraf çektik, çok anı biriktirdik, çok şey öğrendik. Ne güzel, ne eğlenceli keşif dolu bir yaz. O yüzden bizim için henüz yaz bit-me-di!

Şimdi biraz rölantide takılıyoruz, enerjimiz tavan yapınca mükemmel dönüşler yapacağız. Şimdilik kafa tatili zamanındayız. :)
Sizler ne yaptınız bu yaz diye sormadan önce, bu yazın mottosunu belirleyelim mi hep birlikte?

Bizce bu yazın mottosu; "EĞLEN." olsun. Nasıl?
Mevsimine, ayına, gününe, sıcağına, daralmasına aldırmadan hayatındaki tüm her şeye bambaşka bak, sahip olduğun her şeyi sev ve bolca eğlen. Hayat eğlenince, her yapılandan zevk alınınca emin olun çok ama çok daha güzel. Ne zaman bir olumsuzluk gelir gibi olsa aklınıza, kovun onu. Sizi en çok neşelendiren, gülümseten şeyleri düşünün. Şimdi sevdiğiniz bir müzik açıp dans etmeye ne dersiniz? E haydi o zaman. Bu yaz gibi, diğer mevsimlerimiz de çok güzel geçer inşallah diyelim ve sözleri bizim tatlı okur meclisimize bırakalım.

Siz neler yaptınız?
Buraları öyle boş bırakmak olmaz, görelim yorumlarınızı. 😋
Not: İyi ki varsın yaz! Seviyoruz seni. 🍒🍓🍉🍍🐳🍹🍦🍇🌻🌅🌞

Bunlar da ilginizi çekebilir

12 yorum:

 1. tebrik ederim :) 12 temmuzda konuşmuşuz Adsense hakkında çabuk olmuş güzel gelişmeler. devamı da gelmesi dileklerimle başarılar dilerimmm :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yalnız bende tam senin sitene bakarken yorum yazmışsın çok mutlu oldum şuan :) Söylediklerinin çok faydası dokundu gerçekten çok teşekkürler :) İnşallah daha güzel gelişmelerimiz de olur hepimizin :)

   Sil
 2. Senin yazınız tıpkı adınız gibi rengarenk geçmiş, yaz senin ruhuna renk katmış :))
  Benim yazım olabildiğince monoton ve stabil geçti. Pek bir farkı yoktu diğer yaz aylarından.
  Belki de iyi geçmiştir yaz ayım ama ben farkında değilimdir kim bilir :)
  Ben bunu biraz düşüneyim bakalım yaz ayım gerçekten nasıl geçmiş diye :))
  Teşekkürler bu güzel paylaşım için :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederiz tabiki rengarengiz her zamanki gibi :))
   Bizcede bi düşünmelisin mutlaka güzel geçmiştir ayrıntılara bir bakmak lazım :)
   Asıl biz teşekkür ederiz bu güzel yorumun için :))

   Sil
 3. Bende blogum üstünde en kısa sürede çalışma yapmak istiyordum ama şu an okullar açıldı ve mümkün olmayacak gibi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aaa :( olsun fırsat buldukça yapacağına inanıyoruz, umarız istediğin gibi olur...

   Sil
 4. Ne güzel böylesine keyifli geçmiş yazınız... Okurken bile o enerjiyi hissettim.
  Yaz ne güzel ne enerjik bir mevsim seviyorummm :P

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bol bol enerjilerimizden gönderiyoruz kii 💕
   Bizde öyle aşırı sıcaklarına rağmen enerji için birebir olan tek mevsim :)

   Sil
 5. Ne güzel keyifli bir yazı olmuş.
  Başarılaron devamını dilerim.
  Tasarım konusunda benimde birşeyler yapmam lazım :)
  Sevgiler canım 😍

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler :)
   Tasarım gerçekten çok önemli bizde bir kaç ay içerisinde anladık bunu, darısı başına diyelim o zaman :)
   Kocaman sevgiler bizden canım benim 😍😍

   Sil
 6. Kızlar, bloğuma zaman zaman uğrar mısınız bilmiyorum ama benim gibi yaşı tam kemale ermiş, görüş demiyeyim de, hâli sabitlenmiş birine bile umut saçan bir yayın bu. Başarılar size. Haaa, yazım Milas'ın bir köyünde geçti. Bazı daimi sorunlarımla boğuşsam da çok iyi geldi. Tek derdim vatanımızın durumu. Birileri sürekli zahmette iken neşelenmek, belki yine yaşımın etkisiyle zor geliyor. Ama siz mutlu olun, gençsiniz ve terslikleri ancak böyle yenersiniz. Sevgilerimle tatlı kızlar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hep neşeli olmak gerek, ne kadar zor şeylerle uğraşsak da umut dolu olmamız için bu şart.. Ece ablamız sizde neselenin bizle birlikte, bakın yorumunuzla keyifler kattınız hem 😊 ellerinizde yüreğinizde dert görmesin🙏🏼 Milas gibi harika bir yerde yazınız geçmiş çok güzel bir yaz olmuştur eminizki😍 bizde size kocaman sevgiler teşekkürler♥

   Sil

Yorumlarınızı bekliyoruz