Duyurular

bironeridebizden.com

Haziran 17, 2017 Ruhuna Renk Kat 14 Comments

Bir önerimiz var!


Blog dünyası o kadar güzel ve farklı ki, ilk blog yazınızı paylaşırken neler olacağını kestiremiyorsunuz. Her kelimenizde aklınızda "acaba oluyor mu?" sorusu dolanıyor. Beğenilmekten ziyade, birilerine ulaşılabilirlik düşüncesi oluşuyor. Şimdi bizlere sorsanız RuhunaRenkKat'ı ilk açtığımız zamanlarda bugünleri hayal eder miydiniz diye... Hayal ederdik, ama hayalde kalır da sanırdık. Sizlerle tanışmak, sizler tarafından fark edilebilmek, sizlerle iletişim halinde olabilmek, sizlerin bazen duygularına tercüman olup bazen eşlik edebilmek mükemmel duygular. Yavaş ama emin adımlarla ilerleyebiliyoruz, işte bunlar tüm emeklere değer. Hâlâ daha gerçekleşecek bir sürü hedefimiz var üstelik, blogger dünyasında durgunluk olmamalı zaten. Değil mi ama? :)

Bu aralar iş tempomuz hareketli ilerliyor, çok istediğimiz bir içerik ajansına kabul edildik ve ardından  da Erkan Tepebaş'ın attığı güzel bir maille daha da keyiflendik. Kendisi bironeridebizden.com adlı platformdaki blogger kadrosunda yer almamızı ve desteklerimizi istedi. Açıkçası bu oluşumda yer almak, ilerleyişine bizzat başlangıcından itibaren şahit olmak eşsiz bir duygu bizim için. Üstelik böylesine fark ediliyor olmak ise apayrı gurur ve mutluluk kaynağı oldu.Günümüz dünyasında aklımıza takılanları internet aracılığı ile hızlıca aramak istiyoruz. Birden fazla seçeneğimiz elimizde bulunsun, tek bir şeye takılı kalmayalım diye düşünüyoruz. "Öneri Paylaşım Noktanız" sloganıyla yola çıkan site üzerinde ise, tam da ihtiyacımız olan akla gelebilen her konudaki öneriler paylaşılıyor. "Hey, benimde önerim var" diyorsanız, öneri gereken bir kişi varsa çevrenizde; www.bironeridebizden.com 'a bekleniyorsunuz. :)

Biz aynı zamanda oradayız, sizi de bekleriz. Gelin blogcular olarak daha çok bir olalım ve büyüyelim. Hayalleriniz hayalde kalmasın. 
Böyle güzel bir fırsatı bize sunduğu için Erkan Bey'e de teşekkürlerimizi burada da iletiyoruz. Bunlar da ilginizi çekebilir

14 yorum:

 1. holeeey hobareey tebrikleer :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaaa deep teşekkür ederiizz 💃💃😍😍

   Sil
 2. tebrik ederiz :) blogger arkadaşların böyle bir platform da yer alması gerçekten çok umut verici :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederiz :) Gerçekten de öyle, bloglarımızda onca emeğimizin fark edilmesi çok güzel :)

   Sil
 3. Tebrikler👏🏻👏🏻👏🏻

  YanıtlaSil
 4. Gönülden tebrik ederim.Emeklerin karşılığının böyle güzel şekillerde dönüş yapması ne büyük mutluluk...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederiz :) Hepimiz böylesine güzel mutlulukları sevinçleri yaşarız hep birlikte inşallah..

   Sil
 5. Peki orada olmanın avantajı nedir?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bloggerlar olarak ne kadar destekleyici olursak o kadar çok büyüyoruz biliyorsunuz ki... Bu platformda blog ağına önem veren, blogcuların seslerini bir şekilde de burada duyurabilmesini sağlayan bir platform. Aynı zamanda öneriye ihtiyaç duyulduğunda da her önerinin yer aldığı bir yer. Bir öneriyle bir çok kişiye ulaşabilmek de mutluluk verici oluyor, bu da ekstra güzel yanı :)

   Sil
 6. Tebrik ederim. Mutluluk verici bir olay. Ben de siteye gidip inceleyeceğim. Başarılı olmanı dilerim.

  YanıtlaSil
 7. merhabalar sevgili ruhuna renk kat. öncelikle çok teşekkür ederim desteğin için. Umarım kısa süre içinde bu şekilde bir çok blogger arkadaşımıza ulaşma imkanı bulacağız. Yazmaya gönül veren herkesi bekliyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biz teşekkür ediyoruz asıl umarız ki daha da büyürüz hep birlikte :) Herkese duyrulurr :)

   Sil

Yorumlarınızı bekliyoruz